Humor - dowcipy, kawały, śmieszne zdjęcia, filmiki, dobra zabawa!
Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plHumor, dowcipy
Wtorek, 14 sierpnia 2018 Alfreda, Maksymiliana, Selmy
  KATEGORIE
  LOSOWY OBRAZEK
  LOSOWY DOWCIP
Polak, Rosjanin i Niemiec, będąc pewnego razu na basenie założyli się o to, kto skoczy z trampoliny do basenu z jak najmniejsza ilością wody. To oczywiście pierwszy wyskoczył Niemiec:
- Ja skoczę z 1.25m!
Wlazł na trampolinę, poodbijał się, poodbijał, runął w dół, plusnął, wykręcił nad samym dnem i wylazł na brzeg dumny, jak to Niemiec. Polak, widząc to, nieco odważniej zaczął.
- Taak ? To ja skoczę do 50 centymetrów wody !
Wdrapał się na trampolinę, odbił szybko, plusnął w wodę, ostro grzmotnął o ceramiczne dno, aż łoskot poszedł... nieco zamulony wyszedł na brzeg...
Okazało się - złamana ręka w barku, powybijane stawy, ale za to uśmiech na twarzy od ucha do ucha. Rosjanin w tyle zostać nie mógł... Myślał, myślał, i stwierdził:
- Wiecie co ? A ja skoczę po prostu na mokra szmatę.
Szmer zaskoczenia rozległ się na basenie, bo Rosjanin głos miał donośny...
Zeszli się ludzie, spuszczono wodę z basenu... pod trampolina ułożono mokra szmatę, Rosjanin wszedł, przeżegnał się i skoczył ( jak ten wilk wyluzowany )... Za paręnaście milisekund nastąpił wielkie "lup" na skutek pionowego upadku na głowę. Rosjanin padł bez czucia. Karetki, eRki, policja, straż pożarna (po co ?) zjechały się natychmiast... Rosjanin przed śmiercią wyszeptał tylko: - Szzzz... Szzz.... Szmata... Ktoś wycisnął szmatę.....
  SONDA
Co chciałbyś jeszcze zobaczyć na stronie?
Filmiki
Animacje Flash
Prezentacje PPS
Filmy porno ;-))
Nic :P

Oddaj swój głos!

Dowcipy


Witamy w dziale z dowcipami! Znajdziesz tutaj ogromny zbiór dowcipów posegregowanych w różne kategorie ułatwiające ich przeglądanie. Właśnie znajdujesz się w kategorii O babie.Przychodzi baba do lekarza, a lekarz pyta:- Czemu pani tak długo nie było?- Bo chorowałam...
Aktualna ocena: 2,1 | głosów: 11Przychodzi baba do lekarza a lekarz mówi:- Niech pani przestanie tu przychodzić bo ludzie zaczęli o nas gadać.
Aktualna ocena: 2,6 | głosów: 5Przychodzi baba do lekarza i skarży się:- Panie doktorze, wszyscy mnie ignorują.Lekarz: Następny proszę!
Aktualna ocena: 1,5 | głosów: 4Przychodzi zezowata baba do zezowatego lekarza;Lekarz: Zaraz, zaraz! Nie wszystkie na raz.Baba: Ja nie do pana. Ja do tego pod oknem.
Aktualna ocena: 3,0 | głosów: 6Przychodzi baba do lekarza;- panie doktorze, mam wodę w kolanach!Lekarz: a ja cukier w kostkach.
Aktualna ocena: 4,2 | głosów: 6Przychodzi baba do lekarza...i od razu włazi mu pod biurko. Lekarz na to:- Długo pani nie pociągnie. Pracuje do czwartej.
Aktualna ocena: 2,5 | głosów: 4Przychodzi baba do lekarza i się skarży:- panie doktorze, ludzie mi do okien zaglądają!Lekarz: to nic dziwnego.Baba: ale ja mieszkam na 10 piętrze...
Aktualna ocena: 3,8 | głosów: 5Przychodzi baba do lekarza:Baba: panie doktorze, mam wytrzeszcz, co robić?!Lekarz: poluźnić warkocz!
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 4Przychodzi baba do lekarza ze złamaną ręką;Baba: panie doktorze rękę złamałam!Lekarz: gdzie?Baba: w kuchni.
Aktualna ocena: 3,2 | głosów: 5Przychodzi baba do lekarza, lekarz jej każe oddać mocz do analizyBaba: gdzie mam go oddać?Lekarz: do słoika - stoi na szafie.... i lekarz wychodzi z pokoju, wraca za 5 minut i widzi cały pokój zasikany- co pani narobiła?- a myśli pan ze to tak łatwo nasikać do słoika stojącego na szafie?
Aktualna ocena: 4,2 | głosów: 51 2 3 4 5 6 7

  REKLAMA

O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.