Humor - dowcipy, kawały, ¶mieszne zdjęcia, filmiki, dobra zabawa!
Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plHumor, dowcipy
Poniedziałek, 17 grudnia 2018 Jolanty, Łukasza, Olimpii
  KATEGORIE
  LOSOWY OBRAZEK
  LOSOWY DOWCIP
Przychodzi baba do lekarza i od razu włazi mu pod biurko.
Lekarz na to:
- Długo pani nie poci±gnie. Pracuje do czwartej.
  SONDA
Co chciałby¶ jeszcze zobaczyć na stronie?
Filmiki
Animacje Flash
Prezentacje PPS
Filmy porno ;-))
Nic :P

Oddaj swój głos!

Dowcipy


Witamy w dziale z dowcipami! Znajdziesz tutaj ogromny zbiór dowcipów posegregowanych w różne kategorie ułatwiaj±ce ich przegl±danie. Wła¶nie znajdujesz się w kategorii O f±farze.Nowy pracownik w zakładzie pogrzebowym dostał swoje pierwsze zadanie: szef kazał mu napisać na blaszanej tabliczce: "¦więtej pamięci F±fara żył 62 lat. Pokój jego duszy". Po godzinie szef pyta: - Jak ci idzie? - Powolutku. Nie tak łatwo wkręcić blaszan± tabliczkę w maszynę do pisania.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0F±fara spotyka na ulicy kolegę i mówi: - Ładny garnitur! NieĽle wygl±dasz! - Prowadzę spor± agencję towarzysk±. - To pewnie nieĽle ci się powodzi? - Tak, ale pocz±tki były ciężkie. Zaczynali¶my bardzo skromnie: moja żona, moja córka i te¶ciowa...
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0F±fara mówi do kolegi: - Wiesz chciałbym być mysz±. - Dlaczego akurat mysz±? - Bo te¶ciowa boi się myszy.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Dwaj przyjaciele - F±fara i Malinowski siedz± w restauracji i pij± wódkę. W pewnej chwili Malinowski mówi: - Wiesz co? Nie podoba mi się to, że codziennie wracaj±c z pracy zastaję cię w sypialni z moj± żon±. - Wiesz, Franek, to kwestia gustu. Jednemu się to podoba, innemu tamto...
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0F±fara pyta wróżkę: - Co będę robił po ¶mierci? - Będziesz sędzi± hokejowym. - Kim? Przecież ja nawet nie umiem jeĽdzić na łyżwach! - To się ucz! Jutro prowadzisz pierwszy mecz.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Żona F±fary wbiega do szpitala i pyta: - Mojego męża przejechał walec, w którym on leży pokoju?!!! A lekarz odpowiada: - 23, 24, 25.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Tuż przed wyborami na prezydenta RP w roku 1995 do domu F±fary wdziera się uzbrojona banda. - Jeste¶ za Wałęs±, czy za Kwa¶niewskim? - pyta przywódca bandy. - Za Wałęs±. F±fara został pobity i obrabowany. Na drugi dzień do mieszkania F±fary wdarła się kolejna banda. - Jeste¶ za Wałęs±, czy za Kwa¶niewskim? - Za Kwa¶niewskim. Niestety historia się powtórzyła. Na trzeci dzień przyszła jeszcze inna banda. - Jeste¶ za Wałęs±, czy Kwa¶niewskim? F±fara chytrze spogl±da na przywódcę bandy i pyta: - A bo co?
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0F±fara wraca do domu pijany. Żona wrzeszczy: - Codziennie wieczorem wracasz pijany! - Jeste¶ niesprawiedliwa! Ci±gle ganisz mnie za to, że przychodzę do domu pijany, a jeszcze nigdy nie pochwaliła¶ mnie za to, że wychodzę trzeĽwy!
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Profesor na sali wykładowej zwraca się do Józka: - F±fara, dlaczego ¶pisz podczas wykładu? - Wcale nie ¶pię Panie profesorze. - W takim razie powtórz moje ostatnie zdanie. - "F±fara dlaczego ¶pisz na lekcji?"
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0F±fara spotyka na ulicy kolegę z pracy id±cego pod rękę z jak±¶ kobiet±. - Czy możesz mi przedstawić tę damę? - To Kinga, moja druga żona! - A co się stało z pierwsz±? - Została w domu!
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 01 2 3

  REKLAMA

O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.