Humor - dowcipy, kawały, śmieszne zdjęcia, filmiki, dobra zabawa!
Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plHumor, dowcipy
Poniedziałek, 17 grudnia 2018 Jolanty, Łukasza, Olimpii
  KATEGORIE
  LOSOWY OBRAZEK
  LOSOWY DOWCIP
Dlaczego blondynka oblała egzamin na prawo jazdy?
- Nie była przyzwyczajona do przedniego siedzenia.
  SONDA
Co chciałbyś jeszcze zobaczyć na stronie?
Filmiki
Animacje Flash
Prezentacje PPS
Filmy porno ;-))
Nic :P

Oddaj swój głos!

Dowcipy


Witamy w dziale z dowcipami! Znajdziesz tutaj ogromny zbiór dowcipów posegregowanych w różne kategorie ułatwiające ich przeglądanie. Właśnie znajdujesz się w kategorii O małżeństwie.80% kobiet nie wychodzi już za mąż,bo stwierdziły,że dla 60gr.kiełubasy nie opłaca się trzymać całego wieprza w domu
Aktualna ocena: 5,5 | głosów: 2Mąż przychodzi do domu i siada na kibelku. Tymczasem żona krząta się po mieszkaniu i słyszy, że z kibla dochodzą jakieś postękiwania. Myśli sobie: "Zrobię mężowi kawał i zgaszę światło". Gdy to już zrobiła z kibla słychać krzyk: - O Boże! Ratunku!!!. Przerażona otwiera drzwi i zapala światło. A mąż mówi: - Uff!!! Myślałem już, że mi oczy pękły.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Fąfara wpada do księgarni i sapiąc, pyta sprzedawcę: - Czy to pan sprzedawał wczoraj mojej żonie książkę kucharską? - Ja, a co się stało? - Zaraz pan się dowie! Idziemy do mnie na obiad!
Aktualna ocena: 5,0 | głosów: 1Żona odwiedza męża w więzieniu i rozmawiają: - Dlaczego nie byłaś na ostatnich odwiedzinach? - Źle się czułam i poszłam do lekarza. - Bajki opowiadasz! Gadaj! Z kim byłaś? - To niesprawiedliwe, że mnie podejrzewasz. Przez 5 lat twojego siedzenia tutaj nie dałam ci do tego żadnego powodu... - No dobrze. I co powiedział lekarz? - Że chyba jestem w ciąży.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Pewno małżeństwo przychodzi do lekarza. Kobieta pyta: - Proszę pana, jak się kochać i nie mieć dzieci? Lekarz na to: - Mam trzy wypróbowane sposoby. Pierwszy zażyć tabletki antykoncepcyjne. Drógi założyć kondoma. I trzeci włożyć członka i szybko go wyciągnąć. Po kilku latach to samo małżeństwo przychodzi do tego samego lekarza. Lekarz pyta: - I co moje sposoby zadziałały? Mężczyzna na to: - Tak prosze poznać nasze dzieci: Mietek z przeterminowanych tabletek, Aldona z pękniętego kondoma i Wincenty zbyt późno wyciągnięty.
Aktualna ocena: 4,0 | głosów: 1Rozmowa w pracy: - Moja żona jest cudowna. Wieczorem, gdy wracam z pracy, ona całuje mnie, pomaga się rozebrać, zdejmuje mi buty, zakłada kapcie i gumowe rękawiczki. - A po co gumowe rękawiczki. - Żeby wygodniej się myło naczynia.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Pewna żona miałą zawsze pięknie opisane potrawy w zamrażarce. Na karteczkach widniały nazwy takie jak "Mielone", "Schab", "Łopatka", "Stek", "Wołowina z warzywami" itp... Jednak ilekroć pytała męża co chce na obiad, nigdy nie prosił o żaden z rodzajów posiłków, które były w zamrażarce. Postanowiła więc zmienić sposób opisywania potraw, tak aby zawsze mieć to, co jej mąż będzie chciał na obiad. Od tego dnia na zamrożonych woreczkach pojawiły się karteczki, na których było napisane: "Cokolwiek", "Wszystko jedno", "Coś dobrego", "Nie wiem", "Bez znaczenia", "Coś do jedzenia".
Aktualna ocena: 6,7 | głosów: 3W murzyńskiej wiosce rodzi się białe dziecko. Poruszenie, konsternacja, rodzice idą do szamana. - Szamanie, jesteśmy oboje czarni a dziecko się urodziło białe, jak tomoże być? - A robiliście to po murzyńsku? - Tak, tak, po murzyńsku! - Od tyłu po murzyńsku? - Od tyłu po murzyńsku! - A palec w dupie był? - Nie było. - No to tędy się światło dostało!
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Ożeniła się kobita z liliputem. Goście weselni podsłuchują kochanków w noc poślubną i słyszą: - Słuchaj, albo chodź wyżej i mów cos, albo idź niżej i rób cos!
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0W szpitalu: - Dlaczego do tej pory nie odwiedziła pana żona? - Bo ona też leży w szpitalu. - Tragedia rodzinna? - Tak, ale ona pierwsza zaczęła.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 01 2 3

  REKLAMA

O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.