Humor - dowcipy, kawały, śmieszne zdjęcia, filmiki, dobra zabawa!
Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plHumor, dowcipy
Środa, 19 września 2018 Januarego, Konstancji, Leopolda
  KATEGORIE
  LOSOWY OBRAZEK
  LOSOWY DOWCIP
- Czy to prawda, że po katastrofie w Czarnobylu nie można jeść jabłek?
- Nieprawda. Jabłka można jeść ile się chce, natomiast ogryzki należy zakopywać w ziemi na głębokość co najmniej dwóch metrów.
  SONDA
Co chciałbyś jeszcze zobaczyć na stronie?
Filmiki
Animacje Flash
Prezentacje PPS
Filmy porno ;-))
Nic :P

Oddaj swój głos!

Dowcipy


Witamy w dziale z dowcipami! Znajdziesz tutaj ogromny zbiór dowcipów posegregowanych w różne kategorie ułatwiające ich przeglądanie. Właśnie znajdujesz się w kategorii O teściowej.Do lekarza przychodzi facet: - Panie doktorze od kilku dni mam ten sam koszmarny sen: po pokoju goni mnie teściowa z krokodylem. Nie mogę zapomnieć tego śmierdzącego oddechu, koślawych żółtych zębów - No, to faktycznie wygląda bardzo groźnie - przerywa lekarz. - No właśnie. A krokodyl wygląda jeszcze groźniej.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Jaka to jest teściowa na 102? - 100 metrów od domu i 2 metry pod ziemią.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Facet postanawia unieszkodliwić swoją teściową. Wpada więc do sklepu zoologicznego. - Panie są jadowite węże?? - Nie ma - A jadowite pająki? - Też nie ma. - A co kurwa jest jak nic nie ma? - Są pelikany. - A one są niebezpieczne? - Tak, potrafią zadziobać szkodnika w kilka sekund. Facet kupił dwa pelikany i udal sie do domu aby wypróbować nowy nabytek. - Pelikany na stół! - pelikany rozwalają stolik w pył. Facet wniebowzięty mówi: - Pelikany na krzesło! - krzeslo rozjebane w drobny mak. Nagle kurwa wpada teściowa i od progu woła: - A na chuj Ci pelikany?!
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Mistrz w pchnięciu kula do trenera: - Dzi musze pokazać klasę... na trybunie siedzi moja teciowa. - E! nie dorzucisz
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Do lekarza przychodzi facet: - Panie doktorze od kilku dni mam ten sam koszmarny sen: po pokoju goni mnie teciowa z krokodylem. Nie mogę zapomnieć tego mierdzącego oddechu, kolawych żółtych zębów - No, to faktycznie wygląda bardzo groźnie - przerywa lekarz. - No włanie. A krokodyl wygląda jeszcze groźniej.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Do Kowalskiego przyjechała teciowa: - Otwieraj ty łobuzie, wiem że jeste w domu, bo twoje adidasy stoją przed drzwiami! - Niech się mama tak nie wymądrza, poszedłem w sandałach!
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Wchodzi mężczyzna do apteki i pyta: - Jest trucizna dla teciowej? - A ma pan receptę? - A nie wystarczy zdjęcie teciowej?
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Jaka jest różnica między teciową a Słońcem ? Żadna, na jedno i drugie nie da się patrzeć
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Do właciciela domku z ogródkiem przybiega rozpromieniony sąsiad. - Czy możesz pożyczyć mi dwa wiadra wody? - Oczywicie, ale przecież ty masz własną studnię - Tak oczywicie ale do niej wpadła teciowa i woda sięga jej sięga jej tylko do brody
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Facet z pięknym psem przychodzi do weterynarza i mówi: prośże obciąć psu ogon. - Weterynarz na to, szkoda ,taki piękny pies - Właściciel: proszę nie dyskutować tylko ciąć. - Ale dlaczego? - Przyjeżdża teściowa i domu nie ma być żadnych oznak radości.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 01 2

  REKLAMA

O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.