Humor - dowcipy, kawały, śmieszne zdjęcia, filmiki, dobra zabawa!
Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plHumor, dowcipy
Czwartek, 21 czerwca 2018 Alicji, Alojzego, Rudolfa
  KATEGORIE
  LOSOWY OBRAZEK
  LOSOWY DOWCIP
Co jest pierwszą rzeczą, jaką blondynki uczą się w czasie lekcji jazdy?
- W samochodzie można także siedzieć prosto.
  SONDA
Co chciałbyś jeszcze zobaczyć na stronie?
Filmiki
Animacje Flash
Prezentacje PPS
Filmy porno ;-))
Nic :P

Oddaj swój głos!

Dowcipy


Witamy w dziale z dowcipami! Znajdziesz tutaj ogromny zbiór dowcipów posegregowanych w różne kategorie ułatwiające ich przeglądanie. Właśnie znajdujesz się w kategorii O policjantach.Policjant w księgarni: - Proszę o cos, głęboko intelektualnego, pobudzającego do myślenia. - Może Kafke ? - Dziękuje, już piłem.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Franek! Sprawdź czy w naszym radiowozie działa lewy kierunkowskaz.- mówi policjant do kolegi. - Działa... nie działa... działa... nie działa...
Aktualna ocena: 4,0 | głosów: 1W nocy policjant wraca do domy i mówi żonie: - Napadła mnie banda chuliganów, ale jednego tak kopnąłem, że mu kredki z tornistra wypadły
Aktualna ocena: 4,0 | głosów: 1Stoi dwóch policjantów na skrzyżowaniu. W pewnym momencie podjeżdża jakiś zagraniczny turysta i mówi coś do nich po niemiecku. Oni nic. Turysta usmiechnął się i próbuje po angielsku.Policjanci nic. Turysta ponawia próbę, tym razem po francusku, później po hiszpańsku, nawet po rosyjsku - bez rezultatu. Dał więc za wygraną i odjechał. Policjanci: - Ty, Heniek, może zaczniemy się uczyć języków obcych? - Po co? Zobacz, ile ten ich umiał i na co to mu się przydało?
Aktualna ocena: 5,7 | głosów: 3Płaci pani mandat! - mówi dwóch policjantow, zatrzymując samochód, jadący z nadmierną prędkością. - A czy nie mogłabym zapłacić w naturze? - Co to znaczy: "w naturze"? - No, wiecie, musiałabym zdjąć majtki i wam dać... Policjant odwraca się do kolegi i pyta: - Potrzebne ci są majtki? - Nie! - Mnie też nie...
Aktualna ocena: 7,0 | głosów: 1Pyta milicjant milicjanta: - Ej, gdzie tu jest druga strona ulicy? - No, tam.. - Kurwa ! Jak byłem tam to mi powiedzieli, ze tu.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Dwóch policjantów siedzi w biurze. Dzwoni telefon. Jeden z nich podnosi słuchawkę i mówi: - Tak jest, tak jest, oczywiście. Po czym wyciąga z szuflady magnetofon kasetowy, stawia go na biurku, wyciąga też gumową pałkę i energicznie zaczyna obkładać magnetofon. - Co robisz- pyta drugi policjant. - A dostałem polecenie od komendanta - proszę przesłuchać taśmę.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Przychodzi policjant do sklepu i pyta się:
są sznurówki?
Jakie pyta ekspedientka?
Jak to jakie, jedna prawa druga lewa.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Podczas szkolenia policjantów prelegent pyta jednego z nich:-Jeśli ma pan po lewej ręce zachód, po prawej ręce wschód, a z przodu - północ, to co ma pan z tyłu?-Powiedziałbym - odpowiada policjant - ale się wstydzę...
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Wysoki rangą policjant wzywa dwóch podwładnych. Pierwszemu wręcza 2 złote i mówi:-Masz tu pieniądze, idź kupić jakiś dobry samochód, zatankuj benzynę, a resztę możesz wziąć dla siebie. A ty - zwraca się do drugiego - idź do domu i sprawdź, czy cię tam nie ma.Policjanci salutują i wychodzą z gabinetu.-Zwariował! - mówi pierwszy. Każe mi robić zakupy, jakby nie wiedział, że dziś dzień świąteczny!-Kompletny idiota! - przytakuje drugi. - Każe mi iść do domu, jakby nie miał telefonu i nie mógł sam sprawdzić!
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 01 2 3 4

  REKLAMA

O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.