Humor - dowcipy, kawały, śmieszne zdjęcia, filmiki, dobra zabawa!
Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plHumor, dowcipy
Poniedziałek, 17 grudnia 2018 Jolanty, Łukasza, Olimpii
  KATEGORIE
  LOSOWY OBRAZEK
  LOSOWY DOWCIP
Student zdaje egzamin. Oczywiście nic nie umie. Załamany profesor pyta studenta:
- Czy wie pan kto to jest student?
- No nie - odpowiada egzaminowany.
- To ja panu powiem. To jest takie gówno pływające po jeziorze, które za wszelką cenę próbuje dotrzeć do wyspy zwanej magister.
- A czy pan profesor wie, kto to jest profesor??
- No nie.
- To ja panu powiem. To jest takie gówno, które jakoś ale z trudem dopłynęło do wyspy zwanej magister. Jeszcze z większym trudem, jakimś cudem pokonało drogę do wyspy zwanej profesor, a teraz robi fale, żeby inne gówna nie mogły dopłynąć.
  SONDA
Co chciałbyś jeszcze zobaczyć na stronie?
Filmiki
Animacje Flash
Prezentacje PPS
Filmy porno ;-))
Nic :P

Oddaj swój głos!

Dowcipy


Witamy w dziale z dowcipami! Znajdziesz tutaj ogromny zbiór dowcipów posegregowanych w różne kategorie ułatwiające ich przeglądanie. Właśnie znajdujesz się w kategorii O żołnierzach.Na którymś wykładzie na środku sali , w sposób tajemniczy i niewyjaśniony, znalazl sie pet. Do sali wchodzi pan major , zauważa peta i się pyta: - Czyj to pet?! Odpowiada mu grobowa cisza , wiec pyta się znowu : - Czyj to pet?!! Znowu odpowiada mu grobowa cisza , pan major nie daje za wygrana i pyta się po raz trzeci: - Po raz ostatni pytam się, czyj to pet?!!! Tym razem otrzymuje odpowiedz : - Niczyj , można wziąć!
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 1Z czego składa się pies wojskowy. Ze smyczy wiodącej, obroży okalającej i psa właściwego.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 1Na zajęciach z balistyki major oblicza wartość sinusa kata nachylenia działa, otrzymując 2.5. Zaintrygowany szeregowy protestuje - major po krótkim namyśle odpowiada: - Sinus kata w warunkach bojowych osiąga wyższe wartości!
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 1Ostatni spadochroniarz wraca do stanow z wojny w zatoce. Na lotnisku reporter pyta go o to, jaka bedzie pierwsza rzecz, ktora zrobi, gdy znajdzie się juz w domu.- Jest to bardzo osobiste pytanie - mowi zolnierz - Mam piekna, mloda zone, ktorej nie widzialem od osmiu miesiecy.- No tak rozumiem - odpowiada reporter - W takim razie jaka bedzie druga rzecz, ktora zrobisz?- Coz, mysle ze zdejme spadochron
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 1Car Mikolaj II dokonuje przegladu jednego z pulkow.- Twoje nazwisko?- Stojkow.- Kochasz cara?- Tak jest, Wasza Cesarska Mosc.- Moglbys mnie zabic?- Nie, Wasza Cesarska Mosc.Podchodzi do dobosza:- Twoje nazwisko?- Srulek Zoltko.- Kochasz cara?- Dlaczego nie?- Moglbys mnie zabic?- Czym? Bebnem?
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 1Gdy swiat przestanie się zbroic,A w wojsku zabraknie etatow,Bron oddamy do hut,A trepow do domu wariatow.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 1Dwaj zolnierze fasuja w kuchni sniadanie. Po skosztowaniu porcji zaczynaja miedzy soba sprzeczke. Jeden twierdzi, że to kawa, drugi, że herbata. Kiedy się tak w najlepsze sprzeczaja, wychyla kucharz przez okienko kuchni swoja lepetyne i pyta:- Hej! Chlopcy! Czy chce tam kiery z wos jeszce troszka kakao?
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 1Pan pulkownik wyklada balistyke. Narysowal armate, cel i pocisk lecacy po krzywej balistycznej. Tlumaczy, że tor pocisku dlatego się zakrzywia, poniewaz gazy prochowe wyrzucaja go do gory a ziemia sciaga w dol. Na to jakis zlosliwy student zapytuje:- Obywatelu pulkowniku, a jezeli dzialo bedzie na okrecie, to nie bedzie tam ziemi tylko woda. Jak to bedzie wtedy?Pulkownik myslal dlugo, w koncu zakrzyknal z oburzeniem:- My tu jestesmy wojska LADOWE!
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 1Co zrobicie, gdy zobaczycie czlowieka za burta? - pyta oficer majtka podczas inspekcji.- Rzuce mu kolo ratunkowe i oglosze alarm: "Czlowiek za burta!".- Dobrze! A jesli rozpoznacie w tym tonacym waszego oficera?- Ktorego?...
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 1Porucznik pyta szeregowca:- Fąfara, jesteście w wojsku szczęśliwi?- Tak jest, obywatelu poruczniku!- A co robiliście wcześniej?- Byłem znacznie szczęśliwszy!
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 11 2 3 4 5 6 7 8

  REKLAMA

O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.