Humor - dowcipy, kawały, śmieszne zdjęcia, filmiki, dobra zabawa!
Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plHumor, dowcipy
Środa, 19 września 2018 Januarego, Konstancji, Leopolda
  KATEGORIE
  LOSOWY OBRAZEK
  LOSOWY DOWCIP
Czym zolnierz myje zęby?
Zolnierz myje zęby czym predzej.
  SONDA
Co chciałbyś jeszcze zobaczyć na stronie?
Filmiki
Animacje Flash
Prezentacje PPS
Filmy porno ;-))
Nic :P

Oddaj swój głos!

Dowcipy


Witamy w dziale z dowcipami! Znajdziesz tutaj ogromny zbiór dowcipów posegregowanych w różne kategorie ułatwiające ich przeglądanie. Właśnie znajdujesz się w kategorii O duchownych.Spotyka się wieczorem dwóch księży, z których jeden narzeka:- Dziś przy konfesjonale był taki galimatias, że naznaczając pokuty zapomniałem o udzielaniu rozgrzeszeń.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 3Do przedziału wagonu kolejowego wchodzą trzy osoby: kobieta, młody mężczyzna i ksiądz. Zaczyna się długa podroż, wiec aby skrócić czas wszyscy wyjmują gazety, traf chciał, ze takie same i zaczynają rozwiązywać krzyżówkę W pewnej chwili odzywa się kobieta:- Czy któryś z panów może wie, co to może być: 7 pionowo, cześć ciała kobiety, na piec liter, pierwsza "p", ostatnia "a".- Pięta - odpowiada chłopak.- Eeee... czy ktoś z państwa ma gumkę? - pyta ksiądz.
Aktualna ocena: 5,0 | głosów: 1Rabbi Izaak z Berdyczowa mawiał:- Nie ma człowieka bez grzechu. Istnieje jednak zasadnicza różnica miedzy cadykiem a grzesznikiem. Cadyk, dopóki żyje, wie, że grzeszy. Grzesznik, dopóki grzeszy, wie, że żyje.
Aktualna ocena: 1,0 | głosów: 1Idzie ksiądz przez las, patrzy, a tam na gałęzi siedzi łaska. Łaska mówi:- Co ksiądz?A ksiądz:- Co łaska.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Ksiądz odprawia drogę krzyżową. Przy piątej stacji podbiega do księdza gosposia i szepce:- Proszę księdza, przyjechali z wydziału finansowego! To bardzo pilna sprawa! Niech ksiądz przeprosi wszystkich i przerwie drogę krzyżową!Ksiądz szepce do kościelnego:- Poprowadź za mnie dalej drogę krzyżową. I tak wszystko przeciągaj, żebym zdążył wrócić na zakończenie!Księdzu spotkanie z urzędnikami zajęło więcej czasu niż przypuszczał. Po jakimś czasie wbiega do kościoła w nadziei, że zdąży na ostatnią, czternastą stację drogi krzyżowej. Nastawia uszu i słyszy głos kościelnego:- Staaacjaaa dwuuudziieestaaa piąątaa! Szymon Cyrenejczyk poślubia świętą Weronikę!
Aktualna ocena: 1,0 | głosów: 2Ksiądz i siostra zakonna wracają z konwencji kiedy nagle nawala im samochód. Ponieważ awaria jest poważna, zdani oni są na nocowanie w przydrożnym hotelu. Jedyny hotel w okolicy ma wolny tylko jeden pokój, wiec powstaje mały problem.KSIĄDZ: Siostro, wydaje mi się ze w obecnym przypadku Pan nie będzie miał nam za złe jeśli spędzimy noc w tym samym pokoju. Ja prześpię się na podłodze, siostra weźmie łóżko...SIOSTRA: myślę że to będzie w porządku...Wiec jak ustalili tak i zrobili. Po 10 minutach....SIOSTRA: Ojcze jest mi strasznie zimno....KSIĄDZ: Dobrze, podam Siostrze koc z szafy...10 minut później...SIOSTRA: Ojcze, nadal mi strasznie zimno....KSIĄDZ: No dobrze, podam Siostrze następny koc...po kolejnych 10 minutach...SIOSTRA: Ojcze, nadal mi strasznie zimno. Nie sądzę aby w tym wypadku Pan miał nam za złe abyśmy zachowali się jak mąż i żona w tą jedyną noc...KSIĄDZ: masz rację..... wstawaj i sama weź sobie ten cholerny koc.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Jedzie sobie ksiądz samochodem. Zatrzymują go dwaj policjanci:- Dokumenty, proszę!Ksiądz im daje dokumenty.- Proszę otworzyć bagażnik!Ksiądz otwiera.- Co ksiądz wozi?- Boiler do zakrystii.- Hmm.. Niech Ksiądz jedzie.Po chwili, policjant pyta się kolegę: - Ty! co to jest boiler do zakrystii?A drugi: - Nie wiem, to ty chodziłeś 2 lata na religię.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Ksiądz ze zdziwieniem ogląda na dwóch piszczałkach organów kościelnychnaciągnięte prezerwatywy. Wzywa organistę:-Co tu robią te prezerwatywy?-Jak to co?! Na opakowaniu pisało: "Przed użyciem naciągnąć na organ"
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Ksiądz przed kazaniem polecił w pierwszym rzędzie usiąść dziewicom, w drugim rzędzie kobietom, które nie zdradziły swojego męża, w trzecim tym, które zdradziły raz, w czwartym dwa razy, w piątym...- Słyszałaś ten dowcip??- Nie..- Musiałaś stać za daleko!!
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 1Do spowiedzi przychodzi kobieta:- Proszę księdza uprawiałam miłość francuską, wiem, że zgrzeszyłam i bardzo tego żałuję...- No tak, pierwszy raz spotykam się z tym grzechem. Czy może pani przyjść jutro po pokutę?- Tak mogę.Spotkał się ksiądz wieczorem z księdzem proboszczem i pyta:- Księże proboszczu, ile ksiądz daje za miłość francuską?- Przeważnie 50 dolarów, ale Ty możesz się targować...
Aktualna ocena: 6,5 | głosów: 21 2 3 4

  REKLAMA

O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.