Humor - dowcipy, kawały, śmieszne zdjęcia, filmiki, dobra zabawa!
Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plHumor, dowcipy
Czwartek, 21 czerwca 2018 Alicji, Alojzego, Rudolfa
  KATEGORIE
  LOSOWY OBRAZEK
  LOSOWY DOWCIP
Tuż przed wyborami na prezydenta RP w roku 1995 do domu Fąfary wdziera się uzbrojona banda.
- Jesteś za Wałęsą, czy za Kwaśniewskim? - pyta przywódca bandy.
- Za Wałęsą.
Fąfara został pobity i obrabowany.
Na drugi dzień do mieszkania Fąfary wdarła się kolejna banda.
- Jesteś za Wałęsą, czy za Kwaśniewskim?
- Za Kwaśniewskim.
Niestety historia się powtórzyła.
Na trzeci dzień przyszła jeszcze inna banda.
- Jesteś za Wałęsą, czy Kwaśniewskim?
Fąfara chytrze spogląda na przywódcę bandy i pyta:
- A bo co?
  SONDA
Co chciałbyś jeszcze zobaczyć na stronie?
Filmiki
Animacje Flash
Prezentacje PPS
Filmy porno ;-))
Nic :P

Oddaj swój głos!

Dowcipy


Witamy w dziale z dowcipami! Znajdziesz tutaj ogromny zbiór dowcipów posegregowanych w różne kategorie ułatwiające ich przeglądanie. Właśnie znajdujesz się w kategorii O duchownych.Spotyka się wieczorem dwóch księży, z których jeden narzeka:- Dziś przy konfesjonale był taki galimatias, że naznaczając pokuty zapomniałem o udzielaniu rozgrzeszeń.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 3Do przedziału wagonu kolejowego wchodzą trzy osoby: kobieta, młody mężczyzna i ksiądz. Zaczyna się długa podroż, wiec aby skrócić czas wszyscy wyjmują gazety, traf chciał, ze takie same i zaczynają rozwiązywać krzyżówkę W pewnej chwili odzywa się kobieta:- Czy któryś z panów może wie, co to może być: 7 pionowo, cześć ciała kobiety, na piec liter, pierwsza "p", ostatnia "a".- Pięta - odpowiada chłopak.- Eeee... czy ktoś z państwa ma gumkę? - pyta ksiądz.
Aktualna ocena: 5,0 | głosów: 1Rabbi Izaak z Berdyczowa mawiał:- Nie ma człowieka bez grzechu. Istnieje jednak zasadnicza różnica miedzy cadykiem a grzesznikiem. Cadyk, dopóki żyje, wie, że grzeszy. Grzesznik, dopóki grzeszy, wie, że żyje.
Aktualna ocena: 1,0 | głosów: 1Idzie ksiądz przez las, patrzy, a tam na gałęzi siedzi łaska. Łaska mówi:- Co ksiądz?A ksiądz:- Co łaska.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Ksiądz odprawia drogę krzyżową. Przy piątej stacji podbiega do księdza gosposia i szepce:- Proszę księdza, przyjechali z wydziału finansowego! To bardzo pilna sprawa! Niech ksiądz przeprosi wszystkich i przerwie drogę krzyżową!Ksiądz szepce do kościelnego:- Poprowadź za mnie dalej drogę krzyżową. I tak wszystko przeciągaj, żebym zdążył wrócić na zakończenie!Księdzu spotkanie z urzędnikami zajęło więcej czasu niż przypuszczał. Po jakimś czasie wbiega do kościoła w nadziei, że zdąży na ostatnią, czternastą stację drogi krzyżowej. Nastawia uszu i słyszy głos kościelnego:- Staaacjaaa dwuuudziieestaaa piąątaa! Szymon Cyrenejczyk poślubia świętą Weronikę!
Aktualna ocena: 1,0 | głosów: 2Ksiądz i siostra zakonna wracają z konwencji kiedy nagle nawala im samochód. Ponieważ awaria jest poważna, zdani oni są na nocowanie w przydrożnym hotelu. Jedyny hotel w okolicy ma wolny tylko jeden pokój, wiec powstaje mały problem.KSIĄDZ: Siostro, wydaje mi się ze w obecnym przypadku Pan nie będzie miał nam za złe jeśli spędzimy noc w tym samym pokoju. Ja prześpię się na podłodze, siostra weźmie łóżko...SIOSTRA: myślę że to będzie w porządku...Wiec jak ustalili tak i zrobili. Po 10 minutach....SIOSTRA: Ojcze jest mi strasznie zimno....KSIĄDZ: Dobrze, podam Siostrze koc z szafy...10 minut później...SIOSTRA: Ojcze, nadal mi strasznie zimno....KSIĄDZ: No dobrze, podam Siostrze następny koc...po kolejnych 10 minutach...SIOSTRA: Ojcze, nadal mi strasznie zimno. Nie sądzę aby w tym wypadku Pan miał nam za złe abyśmy zachowali się jak mąż i żona w tą jedyną noc...KSIĄDZ: masz rację..... wstawaj i sama weź sobie ten cholerny koc.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Jedzie sobie ksiądz samochodem. Zatrzymują go dwaj policjanci:- Dokumenty, proszę!Ksiądz im daje dokumenty.- Proszę otworzyć bagażnik!Ksiądz otwiera.- Co ksiądz wozi?- Boiler do zakrystii.- Hmm.. Niech Ksiądz jedzie.Po chwili, policjant pyta się kolegę: - Ty! co to jest boiler do zakrystii?A drugi: - Nie wiem, to ty chodziłeś 2 lata na religię.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Ksiądz ze zdziwieniem ogląda na dwóch piszczałkach organów kościelnychnaciągnięte prezerwatywy. Wzywa organistę:-Co tu robią te prezerwatywy?-Jak to co?! Na opakowaniu pisało: "Przed użyciem naciągnąć na organ"
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Ksiądz przed kazaniem polecił w pierwszym rzędzie usiąść dziewicom, w drugim rzędzie kobietom, które nie zdradziły swojego męża, w trzecim tym, które zdradziły raz, w czwartym dwa razy, w piątym...- Słyszałaś ten dowcip??- Nie..- Musiałaś stać za daleko!!
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 1Do spowiedzi przychodzi kobieta:- Proszę księdza uprawiałam miłość francuską, wiem, że zgrzeszyłam i bardzo tego żałuję...- No tak, pierwszy raz spotykam się z tym grzechem. Czy może pani przyjść jutro po pokutę?- Tak mogę.Spotkał się ksiądz wieczorem z księdzem proboszczem i pyta:- Księże proboszczu, ile ksiądz daje za miłość francuską?- Przeważnie 50 dolarów, ale Ty możesz się targować...
Aktualna ocena: 6,5 | głosów: 21 2 3 4

  REKLAMA

O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.