Humor - dowcipy, kawały, śmieszne zdjęcia, filmiki, dobra zabawa!
Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plHumor, dowcipy
Czwartek, 21 czerwca 2018 Alicji, Alojzego, Rudolfa
  KATEGORIE
  LOSOWY OBRAZEK
  LOSOWY DOWCIP
Pani w szkole zorganizowala taka zabawe. Polegala na tym ze pani powie jakis cytat a to dziecko ktore odgadnie nie przychodzi nastepnego dnia do szkoly. zaczela sie zabawa i pani mowi: - I have a dream. zglasza sie malgosia i dumnie mowi ze to byl Martin Luter King bo ona jest zydowka i wie takie rzeczy odpowiedz byla poprawna zatem malgosia jutro ma wolne. nastepnie padl taki cytat: - Ich bin ein Berliner zglasza sie grzesio i mowi ze to wypowiedzial Kennedy bo on wie takie rzeczy bo jest Zydem. maly Jasio tez sie zglaszal ale byli szybsi od niego. w koncu Jasio nie wy3mal i mowi: - Zydzi do gazu. w klasie cisza a pani pyta sie: kto to powiedzial a Jasio wstaje i kieruje sie do wyjscia i mowi: - Adolf Hitler i do zobaczenia pojutrze
  SONDA
Co chciałbyś jeszcze zobaczyć na stronie?
Filmiki
Animacje Flash
Prezentacje PPS
Filmy porno ;-))
Nic :P

Oddaj swój głos!

Dowcipy


Witamy w dziale z dowcipami! Znajdziesz tutaj ogromny zbiór dowcipów posegregowanych w różne kategorie ułatwiające ich przeglądanie. Właśnie znajdujesz się w kategorii O babie.Przychodzi baba do lekarza.- Panie doktorze, wszyscy znajomi mężczyźni mówią mi, że mam pochwę jak studnia...- Proszę się rozebrać i na samolocik.Po chwili ostrożnie zagląda.- Nic dziwnego, ...ego, ...ego, ...ego...
Aktualna ocena: 6,0 | głosów: 3Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze, wszyscy mówią mi, że ja jestem nienormalna, lubię naleśniki.- Ależ skąd, ja też lubię naleśniki - odpowiada lekarz.- Och, to ja pana bardzo zapraszam, mam cała szafę naleśników.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Przychodzi baba do ginekologa, rozbiera się i siada na fotel.- Bardzo mnie boli tam w środku. Wyżej, jeszcze wyżej...- Podejrzewam, że jest to zapalenie migdałów.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Przychodzi baba do lekarza i mówi:- Proszę doktora, cierpię na zaniki pamięci..- Od kiedy?- Co od kiedy?
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Po przejrzeniu wyników lekarz mówi do baby :- Ma pani kamienie w pęcherzu żółciowym, zwapnienia w płucach, piasek w moczu...- Panie doktorze! A czy mam trochę cementu? Bo widzi pan, mąż będzie budował domek na działce...
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Wjeżdża baba do gabinetu lekarskiego na rowerze, a na plecach ma karabin.-Co pani jest? - pyta zdziwiony lekarz.-Wyścig zbrojeń! - skanduje baba.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Przychodzi baba do lekarza i żali się: -Niech pan coś poradzi. Jestem bezpłodna.-Skąd pani wie?-Ojciec był bezpłodny, matka bezpłodna...-To niemożliwe! - przerywa lekarz-Ale ja jestem z Marklowic.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Przychodzi baba do lekarza i mówi, że chce schudnąć.-Proszę codziennie biegać godzinę po parku - zaleca lekarz.-Przed śniadaniem czy po?-Zamiast, proszę pani, zamiast!
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Przychodzi baba do lekarza i od razu włazi mu pod biurko.Lekarz na to:- Długo pani nie pociągnie. Pracuje do czwartej.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 0Przychodzi gruba baba do lekarza.- Panie doktorze, proszę mi dać coś, żebym schudła.Lekarz dał jej pudełko tabletek z przykazaniem, aby brała przez miesiąc codziennie jedną. Baba, niewiele myśląc, pożarła wszystkie zaraz po wyjściu z gabinetu. Po tygodniu przychodzi znowu, chuda jak szczapa, skóra na niej wisi. Lekarz obejrzał ją krytycznie, zebrał skórę, naciągnął i zawiązał na głowie kokardę. Baba wychodzi z gabinetu, spotyka znajomą.- Oj, jak ty bardzo schudłaś! A jaką masz ładną kokardę na głowie!- Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że mam obrośniętą klatkę piersiową.
Aktualna ocena: 0,0 | głosów: 01 2 3 4 5 6 7

  REKLAMA

O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.